OBCHODNO - TECHNICKÝ ZÁSTUPCA!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Topoľčany
Pracovná oblasť
Marketing a reklama, Obchod, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient, slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou uhlíkových ložísk a tesnení, Ti ponúka príležitosť rozvíjať svoje znalosti na pozícii OBCHODNO - TECHNICKÝ ZÁSTUPCA!
Máš vyštudovanú VŠ v technickej oblasti? Ovládaš anglický jazyk na úrovni, kedy si schopný viesť obchodné jednanie? Si tímový hráč, ktorý sa rád niečo nové naučí?
Tvojou náplňou práce bude predovšetkým:
- tvorba a riadenie predajných/marketingových stratégií
- riadenie obchodného oddelenia
- vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
- zúčastňovanie sa obchodných zahraničných ciest
- komunikácia s novými a súčasnými zákazníkmi
- starostlivosť o súčasných zákazníkov a riešenie ich technických a odborných otázok
- marketingové aktivity zamerané na aktualizáciu webových stránok a reklamných materiálov
Požadujeme
- ukončené vzdelanie v technickej oblasti
- anglický jazyk na pokročilej úrovni
- nemecký jazyk výhodou
- tímový duch
- ochota učiť sa
- ochota cestovať - služobné cesty do rôznych Európskych krajín
- obchodné myslenie
Benefity
- nárok na osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe
- osobný automobil - zatiaľ na pracovné účely
- notebook
- mobilný telefón
- odmeny 2x ročne vo výške 50% hrubej mzdy
- možnosť získania bezúročnej pôžičky
- príspevok na dopravu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111