Vývojový konštruktér

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme šikovného konštruktéra, ktorý bude:
- starať sa o technickú dokumentáciu a štandardizované výkresy
- komunikovať so zákazníkmi ohľadom technických otázok
- kresliť v AutoCade, Ideas Siemens (2D) a NX Siemens (3D)
- spravovať výkresy v tlačovej podobe v systéme Navision
- spravovať výkresy v digitálnej podobe v systéme Teamcenter
Požadujeme
Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky, neváhaj ma kontaktovať.
- technické vzdelanie - najlepšie zamerané na konštrukciu
- aspoň minimálne skúsenosti v ľubovoľnom CAD programe
- hovoríš aktívne Anglicky alebo Nemecky
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321