KONTROLA KVALITY - AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
780 - 850 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Základné vzdelanie
Náplň práce
Hľadáte pracovnú príležitosť, na ktorej môžete využiť svoj zmysle pre detail? Poďte pracovať ako KONTROLÓR KVALITY!
Na pozícii budete zodpovedať primárne za:
- vstupnú, medzioperačnú a výstupnú kontrolu kvality
- vizuálnu kontrolu plastových/kovových komponentov do automobilov
- funkčnú kontrolu jednotlivých dielov
- prebaľovanie skontrolovaných dielov do obalov určených na expedíciu
Práca sa vykonáva v jednozmennej prevádzke (7:00 - 15:30hod) s možným prechodom na dvojzmennú prevádzku v priebehu roka 2019.
Požadujeme
- ochota manuálne pracovať
- orientácia na detail
- zodpovedný prístup k práci
Benefity
- dochádzkový bonus až do výšky 70€
- zaškolenie pred začiatkom výkonu práce
- dlhodobá spolupráca v medzinárodnej spoločnosti
- práca pre jedného z popredných dodávateľov pre JLR
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111