INŽINIER KVALITY SO ZAMERANÍM NA DODÁVATEĽOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví Vás zefektívňovať, máte skúsenosti v oblasti dodávateľskej kvality a cestovanie pre Vás nie je prekážkou? Potom máme príležitosť práve pre Vás.
Vašou úlohou bude:
- Zabezpečiť, aby dodávatelia dosiahli požadovanú kvalitu, kapacitu a načasovanie nových činností programu
- Pokročilé plánovanie dodávateľskej kvality, sledovanie nástrojov a podpora nových dodávateľov
- Riadiť aktivity dodávateľov s cieľom dosiahnuť načasovanie programu
- PAPP aktivity
- Audit procesu a hodnotenie kapacity pre kritické dodávky produktov
- Zodpovednosť za komunikáciu s dodávateľmi a takisto samotný výber dodávateľov
-Zapájať sa do procesu eskalácie dodávateľov, spolupodieľanie sa na riešení reklamácií, návrh a kontrola nápravných opatrení
Požadujeme
Vaše skúsenosti:
- Minimálne dvojročné skúsenosti na oddelení kvality, najlepšie v automobilovom priemysle
- Veľkou výhodou sú skúsesnoti s dodávateľskou kvalitou
- Skúsenosti s PPAP
- Ochota cestovať 3 - 4 dni / týždeň
- Znalsoti v písaní a čítaní technickej dokumentácie
- Aktívna znalosť anglického jazyka
Benefity
- Služobné auto
- 13. plat
- Stravné plne hradené zamestnávateľom
- Flexibilný pracovný čas
- Jazykové kurzy
- Relokačný bonus
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk