Softvérový inžinier

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Vykonával-a si prácu softvérového inžiniera? Si v tomto svete ako doma ? Chceš zmeniť prostredie a polepšiť si výšku mzdy?
Ponúkame ti obdobnú pozíciu pre medzinárodnú spoločnosť v okrese Trenčín.
Tvojou úlohou bude:
- Riadenie, kontrola a koordinácia zverených projektov
- Vyhľadávanie nových technológií, výber systémov pre interné projekty
- Vývoj a realizácia softvérových riešení pre výrobné zariadenia
- Správa softvérovej dokumentácie
- Úpravy existujúcich softvérových riešení pre výrobné a montážne zariadenia
- Komunikácia s dodávateľmi
Požadujeme
- skúsenosťi na rovnakej alebo podobnej pozícii minimálne 1 rok
- elektrotechnická spôsobilosť / vyhláška 23
- aktívna znalosť Anglického jazyka / pravidelné prezentácie a konferenčné hovory do zahraničia
- zodpovednosť, spoľahlivosť, orientácia na trh
Benefity
- 13./14.plat
- firemná doprava pre zamestnancov
- jazykové kurzy
- odporúčací bonus vo vyske 300,- Eur
- príspevok do DDS
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321