JUNIOR ŠPECIALISTA ZÁKAZNICKÝCH KARIET (nemecký a maďarský jazyk)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 250 - 1 250 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Priestor pre využitie nie úplne všednej jazykovej kombinácii je tu!
Komunikujete plynule v maďarskom a nemeckom jazyku? Máte tiež dobré základy pre komunikáciu v anglickom jazyku?
Potom Vám stačí už len krôčik k získaniu tejto zaujímavej pozícii. A tým je zaslanie Vášho životopisu.
Náplň práce:
- Pravidelná telefonická aj emailová komunikácia v nemeckom a maďarskom jazyku
- Využitie a priestor pre zdokonalenie sa v anglickom jazyku
- Práca s internými databázami a zákazníckymi kartami
- Evidencia zákazníkov v internom systéme
- Zriaďovanie, evidencia a rušenie zákazníckych kariet
- Sledovanie a správa limitov kariet
- Prideľovanie vernostných bodov a ich uloženie na karte zákazníka
- Minimalizovanie možnosti zneužitia karty
- Spolupráca s právnym oddelením v prípade platobnej neschopnosti a sťažnostiach
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Plynulá komunikácia v nemeckom(C1) a maďarskom(B1) jazyku JE NEVYHNUTNÁ
- Veľmi vítaná je predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratíve alebo v oblasti poskytovania zákazníckej starostlivosti
- Dobré PC zručnosti
Benefity
- Kvalita odvedenej práce a individuálny výkon sú ocenené ročnými odmenami
- Flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu
- Univerzálne darčekové poukážky na šport, rekreáciu a kultúru
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- Nadštandardná zdravotná starostlivosť
- Príspevok na doplnkové dôchodkove sporenie
- Príspevok na výučbu anglického jazyka
- Zľava na vybrane firemne produkty
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- Firemné akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk