Obsluha CNC strojov/ kusová výroba s množstvom benefitov

Miesto práce
Celé slovensko, Žilinský kraj, Martin
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
650 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Ponuka vhodná pre kandidátov, ktorí majú chuť pracovať vo výrobnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na trhu práce a vlastným motivačným systémom.
Náplň práce:
- výroba dielov v kusovej a malosériovej výrobe,
- čítanie výkresovej dokumentácie a technologických postupov,
- obsluha CNC frézovacích strojov pomocou ovládacieho panela v systéme Heidenhain alebo obsluha sústružníckeho CNC a spracovanie programu v programovacom jazyku Sinumeric
- upnutie obrobku do pracovného priestoru,
- výber a osadenie nástrojov do zásobníka stroja,
- kontrola programu a jeho prípadná úprava,
- nastavenie zmeny údajov geometrie nástrojov a technológie programu,
- zabezpečenie kvality počas výrobného procesu
- práca na 2 zmeny
Požadujeme
- 2 roky skúsenosť s obsluhou CNC strojov v kusovej výrobe
- manuálna a technická zručnosť
- praktické myslenie
- požiadavky závisia od konkrétneho zamerania fréza/sústruh
Benefity
- možnosť kariérneho rastu na pozíciu programátora CNC či majstra
- letné a vianočné príspevky
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- možnosť získania nadtarifnej zložky na mesačnej báze
V prípade bližších informácií ma neváhajte kontaktovať na 0902 985 057.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Republiky 7, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: zilina@grafton.sk