Project Manager ! Transfer Manager! Výrobná spoločnosť !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti pri sťahovaní strojárskych produktov, výrobkov na Slovensko.
- Vašou úlohou bude zabezpečiť transfer produktov, výrobkov z jednotlivých krajín na Slovensko (skúsenosti so sťahovaním výrobku, výroby vítané)
- Zhromaždiť v prvej fáze všetky potrebné informácie k výrobe (výkresy, BOM, pracovné popisy, požiadavky na kvalitu)
- Sledovanie, koordinovanie plánu projektu (kvalita, logistika, výroba, údržba, proces)
- Podpora pri nábehu výroby produktu na Slovensku
- Spolupráca s nákupným oddelení pri zabezpečení lokálnych dodávateľov komponentov
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- SŠ/ VŠ vzdelanie - (technické, strojárske, elektrotechnické)
- skúsenosť s projekt managementom podmienkou !
- aktívna znalosť anglického jazyka (denná komunikácia)
- znalosť niektorého z grafických systémov CAD
- znalosť technickej dokumentácie
- skúsenosti so sťahovaním a rozbehom výroby
- ochota cestovať v rámci EU (občasné služobné cesty max 30% z prac. času)
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- technické myslenie
Benefity
- 13ty plat
- príspevok na dochádzanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk