AUTOMECHANIK

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Čerství absolventi v odbore automechanik/autoopravár POZOR!!!
Využite možnosť pracovať pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť, ktorá je subdodávateľom spoločnosti JLR!
Na pozícii AUTOMECHANIK Vás čakajú nasledové pracovné činnosti:
- servisovanie a oprava motorových vozidiel
- diagnostikovanie porúch na motorových vozidlách
- vykonávanie manuálnej údržby a servisu
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených technologických a procesných postupov
- využívanie diagnostických a meracích zariadení na detekovanie a odstránenie vzniknutých závad
Poďte pracovať pre jedného zo subdodávateľov spoločnosti JLR!
Požadujeme
- vzdelanie v odbore automechanik/autoopravár
- ochota pracovať
- prax počas štúdia je vítaná
Benefity
- profesionálny zaškoľovací program
- práca pre jedného zo subdodávateľov spoločnosti JLR!
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk