AUTORIZOVANÝ BEZPEČNOSTNÝ TECHNIK + TECHNIK POŽIARNEJ OCHRANY

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Služby, Školstvo a vzdelávanie
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Náš klient medzinárodná strojárska spoločnosť Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii AUTORIZOVANÝ BOZP TECHNIK.
Hlavná náplň práce:
- Plnenie úloh BOZP a PO technika vyplývajúce z platnej legislatívy
- Príprava, vedenie a aktualizácia všetkých dokumentov spojených s BOZP v rámci spoločnosti
- Vypracovanie interných smerníc v oblasti BOZP v súlade s platnou legislatívou
- Zabezpečenie školení v oblasti BOZP a PO
- Audity BOZP
- Zodpovednosť za vykonávanie nápravných opatrení
- Riešenie pracovných úrazov, chorôb z povolania a iných mimoriadnych udalostí, ohlasovanie týchto udalostí štátnym orgánom
- Vedenie súvisiacej evidencie
- Zodpovednosť za vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok
- Aktívne zasahovanie pri požiari a iných životných pohromách a mimoriadnych udalostiach v objektoch podniku
- Príprava správ pre štátne inštitúcie a manažment spoločnosti, komunikácia so štátnymi inštitúciami
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Vzdelanie technického zamerania
- Certifikát autorizovaného bezpečnostného technika je PODMIENKOU
- Minimálne 3 roky praxe v danej oblasti
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Znalosť príslušnej legislatívy platnej pre oblasť BOZP, PO
- Základný prehľad ohľadom noriem OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 9000
- Spoľahlivosť
- Samostatnosť
- Flexibilitu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk