TEAM LEADER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 700 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ste skúsený tím líder? Chcete pracovať v medzinárodnom prostredí? Máte v sebe dušu detektíva?
Ak áno, čítajte ďalej a toto môže byť Vaša dennodenná náplň práce:
- Vedenie tímu analytikov zaoberajúcimi sa vyšetrovaním rizikovosti dodávateľov
- Zodpovednosť za včasné a správne dokončenie reportov
- Vedenie denných stretnutí s tímom a retrospektívne vyhodnocovanie pracovných gólov
- Motivácia a koučovanie
Požadujeme
Ak spĺňate nasledovné kritéria, neváhajte nám zaslať Vaše CV.
- Minimálne 3ročná skúsenosť v oblasti financií, procesov zahŕňajúca implementáciu systémov, procesov, a pod.
- Minimálne 2ročná skúsenosť s vedením tímu ľudí, výhodou je vedenie procesného tímu
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií alebo ekonómie
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka na úrovni C1- denné využitie
- Proaktivita, analytické myslenie, komunikatívnosť, schopnosť motivovať
Benefity
Firma ponúka finančné aj nefinančné benefity, ktoré budú prezentované samotnou firmou na osbnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk