TECHNOLÓG

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 400 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- novovzniknutá pozícia
- vypracovanie a príprava technnologických dokumentov, príprava strojárskej výroby, toku materiálu
- zabezpečenie technológií a technologických postupov
- koordinácia nábehu nových tehchnológií a nových projektov
- starostlivosť o technickú dokumentáciu pri nábehu nových projektov
- plánovanie prevádzkových prostriedkov
- návrh technických prostriedkov a strojného zariadenia na výrobu
- vypracovanie noriem spotreby práce, kapacitných noriem
- aktívna účasť pri tvorbe cenových kalkulácii
- organizácia spolupráce na riadení kvality produkcie strojárskej výroby
- spoločnosť do 100 zamestnancov
Požadujeme
- Minimálne stredoškolské vzdelanie technického zamerania / strojnícka
- AJ na komunikatívnej úrovni / minimálne 3x do týždňa aktívna komunikácia s kolegami zo zahraničia + príprava dokumentov
- Užívateľ Microsoft Ofice
- Skúsenosti vo výrobnom prostredí, znalosť technológií strojárskeho priemyslu
- Technická zdatnosť, precíznosť, zodpovednosť, logické myslenie
Benefity
-prítomnostný príspevok
-príspevok na dopravu
-voľné dni nad rámec Zákonníka práce
-bohatý sociálny program
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321