SENIOR INŽINIER KVALITY

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Baví Ťa kvalita?
Tvoril si už FMEAu? kontrol plány? Vyznáš sa v 8D reportoch a Pareto diagramoch?
Hovoríš aktívne Anglicky?
Ak si si odpovedal na všetky otázky pozitívne, mohla by Ťa práve táto ponuka zaujať.
Obsadzujeme seniorného Inžiniera kvality pre medzinárodnú AUTOMOTIVE spoločnosť priamo v Trenčíne.
Tvojou úlohou (okrem vyššie uvedeného) bude:
- spracovanie reklamácií od zákazníka a zavedenie preventívnych opatrení
- kontrola a meranie komponentov podľa výrobnej dokumentácie
- príprava návodov a vizualizácie
- príprava a spolupráca pri interných a zákazníckych auditoch
- kontrola dodržiavania pracovných postupov
- reporting a analýza procesov
Požadujeme
Aby si bol vhodný kandidát musíš vedieť:
- čítať technické výkresy
- pracovať s iATF 16949 a VDA 6.3 Automotive Quality Systems
- ovládať nástroje kvality (8D reporty, FMEA, control plan, PDEK, Pareto, atď)
- hovoriť Anglicky
Benefity
- letný a vianočný bonus
- príspevok do III. dôchodkového piliera
- 4 sick days ročne - dni mimoriadneho voľna naviac
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321