HLAVNÝ ÚČTOVNÍK (s maďarským jazykom)

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Komárno
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Výrobná spoločnosť hľadá vedúceho účtovného oddelenia, ktorý ovláda maďarský jazyk a zároveň sa dohovorí v anglickom jazyku. Budete zodpovedný za vedenie tímu 4 účtovníkov a zároveň budete zodpovedať za správnosť účtovných zápisov.
Náplň práce:
- Komplexné vedenie účtovníctva v súlade so slovenskými účtovnými štandardami
- Uzávierková činnosť, pravidelné mesačné a ročné závierky
- Zostavovanie daňových priznaní a kalkulácia daní
- Príprava finančných výkazov
- Reportovanie výsledkov
- Vedenie malého tímu účtovníkov, ich motivácia
- Komunikácia so štátnymi orgánmi, s audítormi, daňovými a bankovými subjektmi
Požadujeme
Požiadavky na úspešného kandidáta:
- Viacročné skúsenosti v komplexnom podvojnom účtovníctve
- Skúsenosť / predpoklady pre vedenie tímu účtovníkov
- Plynulá úroveň maďarského jazyka
- Mierne pokročilá úroveň anglického jazyka
- Výborný prehľad v slovenskej účtovnej a daňovej legislatíve
- Znalosť systému SAP - výhoda
- Precíznosť
- Samostatnosť a analytické myslenie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111