REFERNT LOGISTIKY

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Kežmarok
Pracovná oblasť
Doprava, Logistika, Obchod, Strojárenstvo, Špedícia, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 - 950 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Zabezpečovanie vstupného materiálu pre potreby výroby v požadovanom čase a kvalite
- Vyhodnocovanie skladových zásob vo vzťahu k výrobnym plánom
- Komunikácia s prevažne zahraničnými dodávateľmi (mail, telefón)
- Riešenie vzniknutých problémov pri dodávake materiálu
- Komunikácia so zákazníkmi
- Kooperácia s ďalšími oddeleniami spoločnosti (predovšetkým výroba, kvalita)
- Riadenie a aktualizácia materiálového logistického systému (Kanban, systém MRP)
- Práca v SAP
- Vypracovanie reportov, analýz a pod.
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- VŠ vzdelanie (logistický / technický / ekonomický smer)
- 1-2 roky skúseností na obdobnej pozícii
- Anglický jazyk - plynulá komunikácia (slovom aj písmom)
- Výborné PC zručnosti
- Schopnosť efektívne riešiť problémy
- Vyjednávacie schopnosti
- Orientácia na dosahovanie cieľov
- Chuť učiť sa nové veci
- SAP - základy
Benefity
- Výkonnostné prémie
- Príspevok na dopravu
- Kultúrne a športové podujatia
- Možnosť jazykových kurzov
- 13.plat
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk
Tel.: (+421) 55 321 1321