Hľadá sa AUTOELEKTRIKÁR pre subdodávateľa JLR! Práca na jednu zmenu!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Rýchlo rastúca medzinárodná spoločnosť hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu AUTOELEKTRIKÁR.
Práca sa vykonáva v jednozmennej prevádzke 7:00 - 15:00!
Hlavnou náplňou práce je:
- diagnostikovanie porúch na elektrických častiach motorových vozidiel
- identifikácia závad
- vykonávanie opráv a údržba nedostatkov na elektroinštalácii
- uplatnenie najvhodnejšieho spôsobu opravy nedostatkov
- práca s meracími prístrojmi, diagnostickými prístrojmi a s technickou dokumentáciou
Požadujeme
- stredoškolské vzdelanie/vyššie odborné vzdelanie
- skúsenosti s finálnou kontrolou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk