BUYER with Romanian + English

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Renomovaná americká spoločnosť s rodinnou atmosférou hľadá do svojho tímu šikovného NÁKUPCU s rumunským jazykom. Ak máte skúsenosti na pozícii nákupcu a ovládate plynulo rumunsky toto je skvelá príležitosť práve pre Vás.
Vašou náplňou práce bude:
- Nákup nepriamych materiálov do výroby a nákup služieb
- Vyhľadávanie nových dodávateľov
- Tvorba listu dodávateľov a práca v systéme
- Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
- Neustála komunikácia s dodávateľmi
- Práca s interným softvérom
- Komunikácia so zákazníkmi
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Rumunský jazyk na plynulej úrovni PODMIENKOU
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni PODMIENKOU
- Skúsenosti v oblasti nákupu PODMIENKOU
- Výborné vyjednávacie schopnosti
- Dobré komunikačné schopnosti
- Znalosť programu Excel na pokročilej úrovni
- Znalosť programu SAP VÝHODOU
Benefity
Spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
- Stravné lístky plne hradené firmou
- Príjemné pracovné prostredie (s terasou)
- Priamo v centre v modernej budove s fitnescentrom
- Mladý, dynamický kolektív
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111