IT Project Manager

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Pre najväčšieho IT zamestnávateľa v regióne momentálne obsadzujeme pozíciu IT project manager. Preto ak máš skúseností s riadením projekt a chuť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť si pre nás ten pravý!
Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:
- Vedenie projektu vo všetkých fázach - plánovanie, realizácia, zavedenie projektu
- definovanie rozsahu a cielu projektu
- vypracovanie podrobných pracovných plánov
- zodpovednosť za proaktívnu analýzu rizík
- riadenie interných a externých zainteresovaných strán
- poskytovanie pravidelných správ, sledovanie a plnenie KPI´s
Požadujeme
Vhodný kandidát na túto pozíciu spĺňa:
- viac ako 3 roky pracovných skúseností v podobnej oblasti (financie, bankovníctvo)
- ochota učiť sa nové veci
- plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- skúseností s Planning, PM, PPM
- výborné organizačné schopnosti
- štrukturovaný prístup k práci
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk