ADMINISTRATÍVNA PODPORA NA ÚČTOVNOM ODDELENÍ

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá do svojho finančného tímu obsadzuje pozíciu: ADMINISTRATÍVNA PODPORA NA ÚČTOVNOM ODDELENÍ.
Vašou náplňou práce bude:
- administratívna podpora v rámci účtovného tímu,
- kontrola a nahrávanie dokladov do systému,
- zabezpečenie plynulého chodu procesovania dokladov,
- promptné a efektívne riešenie vzniknutých chýb a nezrovnalostí v systéme,
- spolupráca v rámci tímu a plnenie úloh stanovených nadriadeným,
- komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.
Požadujeme
Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru,
- prax v oblasti financií minimálne 0.5 roka,
- znalosť anglického jazyka na úrovni B2,
- flexibilita, zodpovedný a samostatný prístup k práci,
- chuť pracovať na US smeny (od 13:30 do 22:00)
Benefity
- 13. plat
- Plne hradené stravné vo výške 10 eur pri US pracovnom čase
- 20% príplatok pri práci na US pracovnom čase
- Príspevok na svadbu
- Príspevok pri naroden í dieťaťa
- Multisport karta
Táto medzinárodná spoločnosť ponúka škálu finančných aj nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnom stretnutí.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111