PROCESNÝ INŽINIER

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš sa stať súčasťou tímu medzinárodnej spoločnosti? Máš chuť viesť zlepšovací proces a iniciovať zmeny vedúce k zvýšeniu produktivity?
Náš klient vo Vrábľoch Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PROCESNÉHO INŽINIERA:
- implementácia nových výrobkov, zmien a procesov do procesu výroby
- príprava a aktualizácia výrobnej technickej dokumentácie
- podieľa sa na zlepšovaní nových procesov a postupov
- participuje na zvyšovaní efektivity výrobného procesu
- optimalizácia layoutu
- príprava reportov a analýz
- denná spolupráca a podpora manažérovi výroby a teamleadrom
Požadujeme
Kandidát by mal mať znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- SŠ/VŠ technického smeru (strojárske alebo elektrotechnické )
- znalosť anglického jazyka - na komunikatívnej úrovni
- znalosť práce s technickou dokumentáciou
- znalosť práce v AutoCade (prípadne v inom Cad programe, 3D)
- technické a logické myslenie
- samostatnosť
- prax na podobnej pozícii
Benefity
Spoločnosť ponúka bohatý benefitný program:
- odmeny vyplácané 2x ročne
- jazykové kurzy
- príspevky na wellness, masáže
- vianočná párty
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111