Hľadá sa ANALYTIK dodávateľských faktúr s NEMECKÝM a ANGLICKÝM jazykom

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 100 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti v oblasti účtovania dodávateľských faktúr aspoň pol roka a chceli by ste byť súčasťou príjemného prostredia v medzinárodnej firme s menším kolektívom? Ponúkame Vám pozíciu Analytika dodávateľských faktúr, kde sa nielen naučíte nové veci, ale zužitkujete aj svoje jazykové zručnosti a v neposlednom rade sa stanete súčasťou firmy, kde vládne rodinná a pokojná atmosféra.
Vašimi hlavnými zodpovednosťami by bolo:
- Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr
- Zadávanie dodávateľských faktúr do interného systému
- Rekonsiliácia dodávateľských dokladov a ich archivácia
- Riešenie rôznych otázok v rámci tímu a spolupráca s externými stranami – dodávateľmi, bankami
- Komunikácia s internými a externými zákazníkmi/dodávateľmi v nemeckom a anglickom jazyku
Požadujeme
Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Skúsenosť s účtovaním dodávateľských faktúr aspoň 6 mesiacov
- Aktívna znalosť NEMECKÉHO a ANGLICKÉHO JAZYKA (B2)
- Analytické myslenie
- Pozornosť na detaily
Benefity
Spoločnosť ponúka:
- flexibilný pracovný čas (core time - 9:00-15:00)
- fitnes centrum v tej istej budove
- príspevky na vzdelávanie, šport
- mnoho iných atraktívnych benefitov
V prípade, že Vás ponuka nášho klienta oslovila, budeme sa tešiť na Vaše CV.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk