Inžinier výrobných procesov ! Strojársky priemysel !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.
- Príprava dokumentácie nových výrobných procesov alebo technických postupov
- Používanie metódy trvalého zlepšovania akými sú Štíhla výroba (Lean manufacturing), na dosiahnutie zvýšenia kvality, spoľahlivosti resp. efektívnosti nákladov
- Zodpovednosť za komunikáciu technických a kvalitatívnych nedostatkov medzi výrobným závodom v Nitre a ich zákazníkmi, zadávanie zmenového konania
- Riadenie procesu objednávok na konštrukčné zmeny (ECO) pri nových a zmenených dieloch
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Titul Bc., prednostne v strojárstve ako inžinier výrobných procesov
- Dobrá znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Ochota absolvovať medzinárodné služobné cesty, 15%
- Čítanie a práca s technickou dokumentáciou
- 3D program podmienkou
Benefity
- 13ty plat
- príspevok na dochádzanie
- príspevok na bývanie pri presťahovaní
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk