ÚČTOVNÍK S ANGLICKÝM JAZYKOM

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak už máte skúsenosti s účtovníctvom došlých, vyšlých faktúr, bankových platieb a chceli by ste sa posunúť do komplexnejšieho účtovníctva s možnosťou rastu, táto pracovná príležitosť by Vás mohla zaujať.
Náplň práce:
- Účtovanie došlých, vyšlých faktúr, platieb, neskôr prechod do komplexného účtovníctva
- Participácia na mesačných uzávierkach a ročných auditoch
- Rekonciliácia účtov
- Reporting
Požadujeme
- Minimálne 4 roky skúseností v účtovníctve (došlé faktúry, vyšlé faktúry, bankové platby)
- Znalosť slovenských účtovných štandardov
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2- interné stretnutia, prezentácie nadriadeným
- Znalosť MS Excel- sum if, tvorba kontingenčných tabuliek
- SAP je výhodou
- Komunikatívnosť, analytické myslenie, proaktivita
Benefity
Spoločnosť ponúka škálu finančných a nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované na osobnou stretnutí so spoločnosťou.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111