Kalkulant /Technológ /Rozpočtár v strojárskej spoločnosti

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Trenčiansky kraj
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
- príprava technologických dokumentov
- vytváranie kalkulácií pre zákazkovú strojársku výrobu
- koordinácia spracovania dopytov
- naceňovanie normohodín jednotlivých predvýrobných a výrobných operácií
- stanovenie podmienok vyrobiteľnosti zákazky
- zabezpečenie technológií a technologických postupov
- koordinácia nábehu nových tehchnológií a nových projektov
- starostlivosť o technickú dokumentáciu pri nábehu nových projektov
- plánovanie prevádzkových prostriedkov
Požadujeme
- stredoškolské vzdelanie technického/strojárskeho zamerania je podmienka!
- schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
- skúsenosti s tvorbou kalkulácií strojárenských výrobkov
- AJ na komunikatívnej úrovni (komunikácia s nadriadeným pracovníkom - cudzinec, čítanie technickej dokumentácie - potrebná znalosť odborných výrazov)
- excel na pokročilej úrovni ( denná práca s tabuľkami)
- skúsenosti vo výrobnom prostredí, najma zákazková výroba
- technická zdatnosť, precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, dôslednosť, iniciatíva
Benefity
- odmeny 2x do roka
- príspevok na dochádzku
- podpora vzdelávania
- vstupy na plaváreň/fitnescentra a iné socálne benefity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321