SERVISNÝ TECHNIK VÝŤAHOV

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Služby, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
900 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Servisná činnosť na výťahoch v Trenčianskom regióne
Pravidelná údržba zariadení a nastavovanie mechanických častí výťahov
Preventívna údržba v strojovni a priestoroch kladky, v šachte nástupištiach,...
Diagnostika porúch a vád výťahov vrátane priebežného odstraňovania
Odborné prehliadky výťahov
Komunikácia so zákazníkmi o opravách
Vedenie technickej dokumentácie
Pravidelné pohotovosti 1x za 8-10 týždňov
Požadujeme
Skúsenosť so servisom elektrických a mechanických zariadení
Skúsenosť so servisom zdvíhacích zariadení – výhodou
Elektrotechnická vyhláška § 22
Vyučenie v obore elektro, mechanika, zdvíhacie zariadenia
Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič
Benefity
Služobný automobil aj na súkromné účely
Služobný mobilný telefón
5 týždňov dovolenky
Možnosť odborného vzdelávania a kariérneho rastu (zvyšovanie kvalifikácie na náklady zamestnávateľa)
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk