.NET Developer (WPF aplikácie)

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 800 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadám C#/.NET developera, ktorý bude pracovať na projekte monitorovaciích systémov v oblasti automotive a vizualizáciou dát z výrobných procesov. Pozícia je v IT centre technologickej spoločnosti.
Náplň práce:
- Architektúra, dizajn a a vývoj aplikácií v C# a WPF
- Vývoj softwaru ktorý bude komunikovať a kontrolovať meracie prístroje
- Riešenie problemov, debugging, kódovanie unit testov , unit reviews
- Vylepšovanie tímových kodovacích manuálov
Požadujeme
- minimalne 2 ročná profesionálna skúsenosť C# / .NET vývojom
- anglický jazyk na úrovni B2 (písmom aj slovom)
Výhodou je skúsenosť s:
- vývojom WPF aplikácií
- embedded vývojom
- vizualizáciou dát
Benefity
- finančný príspevok na vzdelávanie podľa vlastného výberu
- príspevok na aktivity mimo pracovného času podľa vlastného uváženia
- flexibilný pracovný čas
- homeoffice 1 deň v týždni
- extra deň dovolenky navyše
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk