SW Inžinier (Industry 4.0)

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín
Elektrotechnika a energetika, Informatika - software, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 2 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak Ťa baví automatizácia, programovanie a priemysel 4.0 Ti nie je cudzí, máme pozíciu práve pre Teba.
Úlohou SW Inžiniera bude:
- účasť na medzinárodných projektoch (Regulovaný Pharma biznis)
- posudzovanie požiadaviek zákazníka a hodnotenie prípadných rizík
- práca s SQL databázou
- riešenie problémov a chýb
- implementácia inovacií vrámci automatizácie
- konfigurácia aplikácie MES podľa požiadaviek zákazníka
- validácia a technická dokumentácia, jej prípadné úpravy
- implementácia úprav aplikácie, jej následne testovanie
- podpora zákazníkov
Požadujeme
Mal by si mať:
- technické vzdelanie zamerané na automatizáciu, informatiku, atd.
- pokročilú znalosť C# a SQL
- aktívnu Angličitnu - budeš veľa cestovať po svete, písať tech. dokumentáciu
- znalosť IT systémov (HMI, ERP, atď)
- základy programovania (SIMATIC STEP 7)
Benefity
- tréningový program v zahraničí (4-6 mesiacov)
- flexibilná pracovná doba
- po zapracovaní možnosť home office
- práca s najnovšími technológiami
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk
Tel.: (+421) 32 3211 321