Application Support - LINUX platforma

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Príležitosť pre kandidátov so záujmom o aplikačný support na LINUX platforme!
Náplň práce:
- správa aplikácie na spracovanie platieb na 2nd line úrovni
- riešenie incidentov a spolupráca s rôznymi tímami pri hľadaní riešení
- implementácia zmien a patch-ov vo všetkých podporovaných prostrediach
- účasť na migračných projektoch a implementácie pre nového klienta
- riadenie kapacity a výkonu pre aplikácie
- zachovávanie prevádzkových postupov a dokumentácie
- on-call support (príležitostne)
- správa Disaster Recovery a Business Continuity
Požadujeme
- aspoň 1 rok skúseností vrámci application support
- skúsenosť s prácou v Unix/Linux platforme
- základná znalosť SQL databáz
- aktívna angličtina (schopnosť komunikovať s kolegami/zákazníkmi zo zahraničia)
- ochota podieľať sa na príležitostnom oncall supporte
Benefity
- Zdravotná starostlivosť
- Životné a úrazové, neinvestičné poistenie
- Korporátna univerzita a knižnica
- Anglické jazykové kurzy
- 25 dni do roka doplatená PN
- Doplnkové dôchodkové sporenie -
- Odmeny k výročiam
- Reward & Recognition Program
- Bratislava City card free of charge
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111