FINANČNÝ KONTROLÓR

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 600 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte skúsenosti v oblasti reportingu a chceli by ste zmeniť pracovné prostredie? Tak teraz je ten správny čas. Pre nášho klienta hľadáme reportingového analytika, ktorý bude spracovávať analýzy na globálnej úrovni.
- Tvorbu ad- hoc reportov, finančných analýz, mesačných výkazov
- Reportovanie finančných výsledkov
- Kontrola účtovných záznamov a následný reporting
- Práca v systéme SAP a Excel
Požadujeme
- Anglický jazyk na úrovni B2 (písaný, hovorený)
- Skúsenosť s reportingom a účtovníctvom podmienkou
- Človek s ekonomickým zameraním
- Silné analytické schopnosti, orientácia na detaily
- Dobrá znalosť MS Office (Excel, Word a PowerPoint)
- Znalosti systému SAP je veľkou výhodou
- Tímový hráč, ochotný sa učiť a neustále zlepšovať efektivitu procesu
Zo zákona musíme zverejňovať základnú zložku mzdy (minimálny plat) pre inzerované pozície. Pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, kvalifikáciu a skúsenosti v našom balíku odmien alebo pri ponuke inej pracovnej pozície. Naša filozofia odmeňovania je platiť spravodlivo a to aj so zreteľom na situáciu na trhu a hodnotu, ktorú môžu zamestnanci priniesť spoločnosti.
Benefity
- 13. plat
- Referral bonus
- 5 sick days
- Home office
- Extra príspevok na stravné lístky
- Bezplatné členstvo v 2 telocvičniach v Bratislave
- Možnosť relokačného bonusu
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk