DÁTOVÝ ŠPECIALISTA V LOGISTIKE

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Doprava, Logistika, Obchod, Špedícia
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 350 - 1 350 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máš Excel v malíčku a navyše ťa to aj baví? Vyžívaš sa v práci s veľkým množstvom dát? Čítaj ďalej!
Ak ste technicky orientovaný a chceli by ste nazrieť do sveta logistiky, na tejto pozícii môžete spracovávať veľké množstvá dát z logistiky a tak získať prehľad o tom ako to na tomto oddelení funguje.
Náplň práce:
- Sledovanie transformácie dát medzi systémami SAP a Oracle
- Zisťovanie príčin vzniknutých problémov a ich riešenie
- Vytváranie reportov a každodenná práca s dátami
- Riešenie odchýlok hodnôt faktúr alebo kreditných poukážok a výkonov kontrol systému
Požadujeme
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka- B2
- Pokročilá úroveň MS Excel- skúsenosť s VBA výhodou
- Predošlá skúsenosť so spracovávaním veľkého množstva dát a s prácou v databázach
- Technicky orientovaný typ
Benefity
- 13. garantovaný plat
- Stály počet stravných lístkov aj počas PN / dovolenky
- Jazykové kurzy
- Sick-days
- Zľavy v partnerských inštitúciách
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk