Cost Estimation Engineer !

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.
- Príprava odhadovaných nákladov a následných vypočítaných nákladov na ceny položiek strojov požadovaných od zákazníkov
- Príprava snímok dňa, časových snímok z rôznych pracovísk, návrhy a otestovanie zmien s cieľom dosiahnuť zníženie nákladov a vyššiu produktivitu
- Poskytnutie informácii o nákladových cenách a položkách pre rôzne stroje a ich možnosti
- Realizácia výpočtov nákladov alebo cenových rozpočtov spoločne umiestnených strojov
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Ukončené VŠ vzdelanie technického smeru
- Prax na obdobnej pozícii (strojárska výroba)
- znalosť výrobných procesov ( zváranie, laser, pieskovanie, ... )
- Skúsenosť s tvorbou kalkulácií ( výroba) výhodou
- Znalosť anglického jazyka B1
- Znalosť niektorého z CAD programov vítaná
Benefity
- 13ty plat
- príspevok na dochádzanie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk