INŽINIER KVALITY

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Myjava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Manažment kvality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Sledovanie procesov na zlepšenie kvality
- Zodpovednosť za procesnú kontrolu kvality produktov, spolupráca s kontrolórmi
- Vypracovávanie návrhov zmien a odchýlok na základe analýz a výsledkov interných a externých auditov, navrhovanie a implementácia nápravných a preventívnych opatrení na zlepšenie kvality
- Priama komunikácia so zákazníkom
- Spolupráca pri riadení akčných plánov zlepšovania kvality dielov
- Spolupráca s oddelením vývoja a nákupu pri riešení kvalitatívnych problémov vznikajúcich v procese výroby
Požadujeme
- Znalosť noriem ISO 9001, ISO/TS 16949
- Znalosť nástrojov kvality
- dôslednosť, pozornosť, sebarealizácia, zodpovednosť
- prax. automotive sektore vitaná
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk