Zmenový líder ! Doprava zabezpečená z daných smerov !

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Galanta
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
920 - 1 200 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Zmenového lídra.
- kontrola a koordinácia prác v rámci pridelených pracovísk výroby lisovania plastov podľa zmenového výrobneho plánu
- zodpovednosť za výrobný tím ľudí v súlade s personálnou politikou, pracovným zaradením a zaškolením
- zodpovednosť za aplikovanie a dodržiavanie pracovných postupov, kvalitatívnych noriem a BOZP
- spolupráca s oddelením kvality na zlepšovaní úrovne kvality výroby
- analýza príčin vzniknutých problémov a návrh riešeni
- racionalizácia výroby a optimalizácie procesov
-analyzovanie potreby školení svojich podriadených pracovníkov a realizovanie aktivít smerujúcich ku ich absolvovaniu
- práca na zmeny
Požadujeme
Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- min. 1 ročná prax s vedením tímu vo výrobe
- organizačné schopnosti
- orientácia na cieľ
- skúsenosť s nastavovaním vstrekolisov
- znalosť lean manažmentu
- znalosť 5S
Benefity
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- vlastná autobusová doprava zabezpečená
- jazykové kurzy
- koncoročný bonus
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- sociálna výpomoc v krízových situáciách
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk