PL/SQL DEVELOPER

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 2 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti spracovania platieb hľadá PL/SQL developera s 2 ročnou skúsenosťou.
Tvojou náplňou práce bude:
- analýza, dizajn, vývoj, optimalizácia, administrácia, testovanie a dokumentácia SW na spracovanie platieb a vydávanie a personalizáciu platobných kariet
- dizajn a implementácia nových funkcionalít na základe požiadaviek klienta
- podpora operačného oddelenia v riešení incidentov
- práca na projektoch s vysokou mierou zodpovednosti
- práca v tíme, vrátane podpory ostatných členov tímu
- dokumentácia problémov a bug-ov pre klientov, na základe ktorej budú v budúcnosti riešiť obdobné problémy samostatne
Požadujeme
- skúsenosti s programovaním databázových aplikácií
- 2 ročná skúsenosť v Oracle, PL/SQL, SQL databázach
- anglický jazyk na plynulej úrovni (B2)
- Unix - užívateľská skúsenosť
- Shell, Python, Cobol programovací jazyk - skúsenosť výhodou
- znalosť procesov spojených s platobnými kartami – výhodou
- spoľahlivosť, flexibilita, analytické myslenie, tímový hráč
Benefity
- dni dovolenky navyše
- anglické jazykové kurzy
- doplácaná PN
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111