TECHNOLÓG R&D PROJEKTOV

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Senec
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Možností spolupracovať s vývojovými centrami je málo. Tak prečo nevyužiť príležitosť stať sa súčasťou jedného z nich? Ak Vás pozícia technológa vo výrobe už omrzela, ponúkame Vám pozíciu Technológa pre R&D Projekty a možnosť spolupracovať v medzinárodnom tíme. Angličtiny sa netreba zľaknúť, v rámci benefitov, ktoré ponúka spoločnosť, sa môžete prihlásiť na jazykové kurzy.
Vašou zodpovednosťou bude:
- Plánovanie výrobných procesov
- Plánovanie nasadenia nových produktov
- Koordinovanie nábehov nových produktov po technickej stránke
- Vypracovávanie pracovných postupov a štandardov
- Optimalizácia výrobných procesov a nákladov
- Starostlivosť o technickú dokumentáciu
Požadujeme
Úspešný kandidát musí spĺňať nasledujúce kritéria:
- Vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania
- Min. 1 rok praxe v oblasti výroby- vytváranie pracovných inštrukcií, čítanie a preverovanie technických výkresov
- Znalosti z oblasti technologických procesov a strojárskych technológií
- Orientácia vo výkresovej dokumentácii
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
Benefity
- Jazykové kurzy
- Ročné bonusy
- Zabezpečenie dopravy z Bratislavy
- Možnosť pracovať v medzinárodnom tíme, výroba nie je sériová, máte teda možnosť dostať sa k novým technológiám a rozšíriť si svoje vedomosti a zručnosti
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk