KONŠTRUKTÉR

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Dunajská Streda
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Využite príležitosť pracovať v modernej strojárskej spoločnosti, ktorá je svetovou jednotkou v predaji ich produktov. Aktuálne rozširujú tím a hľadajú šikovného kandidáta na pozíciu KONŠTRUKTÉR.
Vašou zodpovednosťou bude:
- Navrhovanie rozmanitých prípravkov do výroby
- Príprava výkresovej dokumentácie
- Práca v programe AutoCAD a SAP
- Navrhovanie technických riešení podľa požiadaviek zákazníka
- Návrh produktu s cieľom minimalizácie nákladov na jeho výrobu
- Príprava inštrukcií a postupov pre prípravky
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosti s tvorbou technickej dokumentácie
- Schopnosť čítať a interpretovať technickú dokumentáciu a výkresy
- Znalosť programu AutoCAD
- Mierne pokročilá znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka PODMIENKOU
- Vzdelanie v oblasti Strojárstva resp. Technológií
Benefity
- Firma je jednotkou na trhu vo svojom obore
- Výučba cudzích jazykov
- Školenia na špeciálne programy v zahraničí
- Koncoročná odmena
- Každoročné zvýšenie platu o 2%
- Firemné akcie
- Zdravotné balíčky, hradenie prehliadok
- Medzinárodné prostredie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111