Hľadáme ročného auditora!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Manažment
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 200 - 1 500 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Máte záujem pracovať pre poprednú audítorskú spoločnosť? Máš minimálne ročnú skúsenosť s interným alebo externým auditom, alebo komplexným účtovníctvom? Tak v tom prípade toto je pozícia práve pre teba!
Na danej pozícií budeš mať na starosti:
- Kontrolu účtovných dokumentov domácich i zahraničných spoločností
- Tvorba posudkov a reportov
- Komplexné poradenstvo ohľadom účtovníctva pre nadnárodné finančné inštitúcie (banky, poisťovne)
- Podpora celého auditorského tímu.
Požadujeme
- Vzdelanie ekonomického zamerania
- Keďže budeš komunikovať s medzinárodnými firmami, treba aby si ovládal anglický jazyk na úrovni B2.
- Potrebujeme človeka, ktorý má aspoň ročnú skúsenosť z SSC v oblasti externého alebo interného auditu.
- Analytické a logické myslenie
- Zmysel pre detail
- Tímový hráč
- Excel na pokročilej úrovni ( znalosť funkcií vlookup, hlookup, kondingenčné tabulky)
Benefity
Certifikácia ACCA, o ktorej sníva každý dobrý audítor alebo účtovník samozrejmosťou. Viac Vám prezradím osobne alebo telefonicky.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111