TEAM LEADER - VÝROBA

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Kežmarok
Pracovná oblasť
Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 300 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- koordinovanie tímu zamestnancov s cieľom zabezpečiť plynulý chod výroby a splnenie výrobného plánu (kvalita/kvantita)
- zodpovednosť za pridelené oddelenie od prijatia objednávky az po expedíciu k zákazníkovi
- implementácia optimalizácie do výrobných procesov
- zodpovednosť za dodržiavanie platných štandardov BOZP na pracovisku
- školenie, vedenie a hodnotenie zamestnancov
- príprava podkladov pre nákup nových strojov a zariadení
- dohľad nad vykonávaním servisných plánov pre jednotlivé stroje a zariadenia
- zodpovednosť za finančné výsledky prideleného oddelenia
Požadujeme
- VŠ technické zameranie
- skúsenosti s vedením min.3 roky vo výrobnej spoločnosti
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (min.B1)
- znalosť výrobných procesov
- schopnosť motivovať a viesť zamestnancov
- dobrá znalosť Microsoft Excel/Word
- výborné organizačné zručnosti
- multitasking
- silné komunikačné schopnosti
- technické myslenie
- prirodzená autorita
- precíznosť
Benefity
- výkonnostné bonusy
- príspevok na dopravu
- preplácané nadčasy
- jazykové kurzy
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk