ELEKTRIKÁR MONTÉR - DUNAJSKÁ STREDA A BLÍZKE OKOLIE

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Dunajská Streda
Pracovná oblasť
Elektrotechnika a energetika
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
887 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Ste z DUNAJSKEJ STREDY alebo blízkeho okolia? Využite príležitosť pracovať ako ELEKTRIKÁR! Ak máte aspoň 1-ročné skúsenosti ako Elektrikár, Elektrotechnik a podobne, pošlite nám Váš životopis.
Náplňou Vašej práce bude:
- Čítanie technických výkresov
- Montáž elektrotechnických súčastí na základe technických výkresov
- Práca pri brúsení, rezaní, vŕtaní rôznych súčastí strojov
- Elektrická kontrola strojov
2-ZMENNÁ PREVÁDZKA: Ranné a poobedné zmeny (6.00-14.30, 14.30-23.00)
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Minimálne §22 alebo §23
- Zodpovedný prístup
Benefity
Spoločnosť Vám ponúka nasledovné benefity:
- Zabezpečená strava formou obedov a večerí
- Ročné odmeny 2 x ročne
- Vianočný bonus
- Mžnosť práce nadčas a nadštandardné príplatky za prácu nadčas počas víkendov a sviatkov
- Rôzne firemné aktivity
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk