SUPERVÍZOR- SENIOR

Miesto práce
Celé slovensko, Prešovský kraj, Kežmarok
Automobilový priemysel, Služby, Strojárenstvo, Školstvo a vzdelávanie, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Náplň práce
Hľadáte príležitosť, kde by ste mohli aplikovať svoje skúsenosti s vedením výroby? Možno my hladáme práve Vás.
- Koordinovanie tímu spolupracovníkov (teamleadri priamo, operátori výroby nepriamo) s cieľom zabezpečiť plynulý chod výroby a splnenie výrobného plánu
- Riadenie zvereného výrobného úseku podľa kvalitatívnych a kvantitatívnych požiadaviek
- Zodpovednosť za všetky výrobné procesy a ich monitorovanie v nadväznosti na stanovený rozpočet vrátane nadčasov, bonusov a pod.
- Zodpovednosť za zaškolenie, rozvoj a motiváciu podriadených, ako aj zvyšovanie kvalifikácie a pravidelné hodnotenie podriadených
- Sledovanie a koordinácia toku materiálu
- Dohľad nad kvantitou a kvalitou produkcie výrobkov
- Dodržiavanie princípov 5S
- Kontrola dosiahnutých výsledkov a porovnávanie s cieľmi
- Evidencia technických údajov o výrobe
- Účasť na všetkých poradách na začiatku zmeny a na poradách s výrobným manažmentom
- Rozdelovanie úloh podriadeným, spracovanie podkladov ku mzdám
- Podpora implementácie zlepšovacích návrhov
- Zabezpečenie politiky bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci
- Implementácia zlepšovacích návrhov
Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdelanie
- Prax na rovnakej alebo obdobnej pozícii v oblasti automotive min.3 roky
- Skúsenosti s vedením tímu 50 a viac pracovníkov
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka - PODMIENKA
- Znalosť 5S, QRQC a iných nástrojov automobilového priemyslu
- Orientácia na plnenie cieľov
- Precíznosť
- Leadership
Benefity
Budú prezentované na osobnom pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk