MANAŽÉR VÝROBY

Miesto práce
Celé slovensko, Trenčiansky kraj, Myjava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 2 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
- Vedenie mensieho výrobného tímu
- Zodpovednosť za dosahovanie stanovených výrobných cieľov podniku
- Zabezpečenie neustáleho rozvoja a zlepšovanie firemných procesov / optimalizácia
- Riadenie výrobných procesov, jednotlivých odelení, technológií, kvality
- Zodpovednosť za technickú stránku výroby
Požadujeme
Hľadáme skúseného človeka, ktorý má technické znalosti, skúsenosť s vedením výroby a pozná procesy vo výrobnej spoločnosti
- technické vzdelanie
- skúsenosti na podobnej pozícii
- skúsenosti z výrobnej spoločnosti - strojárenstvo, kovovýroba, plechy, CNC technológie...
- skúsenosti s riadením výroby, optimalizáciou výrobných procesov a kvalitou
- skúsenosti s riadením ľudí a technológií
Grafton Slovakia, s.r.o.
Legionárska 7158/5, Trenčín, Slovensko
Kontaktná osoba: trencin@grafton.sk