C++ Developer_vývoj meteorologického SW

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 500 - 3 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Chceš, aby tvoje aplikácie používali na vojenských základňach či výskumných staniciach na Antarktíde?
Teraz máš príležitosť vyvíjať meteorologický SW pre celý svet!
Budeš sa vyvíjať SW v C++ na zber a spracovanie dát v real time, ich vizualizáciu v mapách a modeloch.
Čaká Ťa tiež veľa práce s optimalizáciu algoritmov s ohľadom na rýchlu odozvu.
Požadujeme
- aspoň 1 rok skúseností s vývojom v C++
- porozumenie optimalizácii algoritmov na CPU/pamäť/časovú komplexitu
- aktívna angličtina
Benefity
- výška výslednej mzdy je dohodou na základe reálnych skúseností a zručností kandidáta
- finančné bonusy na mesačnej aj ročnej báze
- flexibilný pracovný čas (10-15)
- home-office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk