AUTOMATIZÉR S PLATOM AŽ DO 1 800€ !!!

Miesto práce
Celé slovensko, Trnavský kraj, Senica
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 300 - 1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme AUTOMATIZÉRA pre spoločnosť venujúcu sa laserovému zváraniu tenkých plechov pôsobiacu v oblasti automotive.
Vašou úlohou bude:
- Optimalizovanie a vylepšovanie automatizovaných výrobných procesov
- Tvorba riadiacich programov pre PLC systémy
- Hľadanie nových riešení pre efektívnejší chod výroby
- Účasť pri projektoch zavádzania nových výrobkov a technológií do výroby
- Riešenie technických problémov z hľadiska automatizácie
- Vypracovanie potrebnej dokumentácie
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- VŠ/SŠ vzdelanie - technické, elektrotechnické
- Anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni - občasná komunikácia so zákazníkom
- Skúsenosti v oblasti PLC systémov
- Školenie podľa vyhlášky 718/2002 Z.z. min. § 21
- Flexibilita, ochota sa učiť, tímovosť, samostatnosť, technické myslenie
Benefity
Bonusy:
príspevok do 3. piliera
koncoročný bonus
teambuildingy
dni zdravia
odmeny za dochádzku
a mnoho iného.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 111