Vedúci lakovacej linky ! Automotive!

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Nitra
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 200 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.
- Kontrola a príprava farby a tužidla (meranie viskozity a teploty)
- Riadenie práce operátorov na lakovni
- Spúšťanie lakovacej linky (spustenie ventilátorov, horákov, zvlhčovania a klimatizácie), lakovacieho robota a zmiešavacej jednotky
- Kontrola všetkých technologických parametrov počas procesu (teploty, vlhkosť, rýchlosť dopravníka)
- Nastavenie zmiešavacej jednotky (tlak, množstvo farby, zmiešavací pomer) a pomerov lakovania (parametre fluid, shape)
- Kontrola prvých nalakovaných dielov, prípadná úprava parametrov lakovacej pištole
- Odstránenie jednoduchých porúch (zaseknutie robota, lakovacej pištole)
- Ukončenie výrobného procesu – zastavenie lakovacej linky a robotov a prepláchnutie zmiešavacieho zariadenia
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal mať:
- Skúsenosť s lakovacími linkami
- Skúsenosť s miešaním farieb
- Poznať proces výmeny a nastavenia parametrov
- programovanie robotov- výhodou
Grafton Slovakia, s.r.o.
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk