TEST ENGINEER

Miesto práce
Celé slovensko, Košický kraj, Košice
Automobilový priemysel, Elektrotechnika a energetika, Strojárenstvo, Výroba
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Možnosť pre šikovných absolventov FEIky a iných odborov zameraných na elektrotechniku a elektroniku začať kariéruv spoločnosti s hi tehcnológiou so širokými možnosťami rastu.
- Úprava testovacich strojov po HW a SW stranke vyhľadom ku zmenám v produkte.
- Široký priestor na inovácie
- Zodpovednosť za diagnostiku porúch na testovacích zariadeniach
- Zodpovednosť za riadenie procesu testovania produktov
- Spolupráca pri výbere a konfigurácií SW a HD zariadení
- Komunikácia s dodávateľmi komponentov pre zastrešovanie testovania
- Komunikácia so zákazníkmi vzhľadom ku procesu testovania produktu
- Návrh testovacích procedúr
Požadujeme
- VŠ vzdelanie elektrotechnického smeru
- Prax v oblasti elektrotechnického zamerania - výhoda, nie podmienka
- Znalosť programovania v LabView, alebo Matlab Simulink
- Znalosť anglického jazyka podmienkou
- Znalosti SW programovania
- Znalosť HW
- Flexibilita
Benefity
Budú prezentované na pohovore.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Murgašova 3, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: kosice@grafton.sk