Reporting & finančné analýzy

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Poisťovníctvo, Účtovníctvo a audit
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 2 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Momentálne obsadzujeme pozíciu na globálnej úrovni, ideálnu pre človeka, ktorý sa chce venovať reportingu a prezentovaniu výsledkov manažmentu.
Na pozícii budete priamo zodpovedný/á za reporting jednej z entít spoločnosti a taktiež za finančné výkazy a prípravu podkladov na konsolidovanú závierku pre materskú spoločnosť. K účtovaniu by ste sa dostali jedine vtedy, ak by bolo potrebné vo výkazoch niečo opraviť.
Veríme, že táto ponuka je pre skúsených ľudí veľkou príležitosťou a budeme radi, ak nám zašlete Váš životopis.
Požadujeme
Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
- Minimálne 2-3 roky v oblasti financií: audit, finančný kontroling, finančné analýzy
- Schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (C1 úroveň) - vzhľadom nato, že sa na pozícii prezentuje board of directors, kandidát sa musí cítiť veľmi sebaisto v komunikácii na profesionálnej úrovni
- Excel na pokročilej úrovni: pivots, v/h look up
- Schopnosť prispôsobiť sa rýchlo zmenám
- Profesionalne vystupovanie
Benefity
Spoločnosť ponúka veľmi atraktívny benefitný systém, ktorý zahŕňa:
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť práce z domu po dohode s nadriadeným
- Finančné benefity
- Quiet Zóna
- a mnoho iného
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk