JUNIOR ADMINISTRATOR - oddelenie logistiky

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Logistika, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 150 - 1 400 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Ak by si chcel pracovať v známej medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí a zároveň ťa zaujíma oblasť logistiky, pošli nám svoje CV !
Náplňou práce je:
- Zodpovednosť za evidenciu stavu zásob na sklade
- Práca s objednávkami
- Kontrola a evidencia dát v internom systéme
- Zodpovednosť za aktualizáciu interných databáz
- Komunikácia (mailom, telefonicky) s dodávateľmi a zákazníkmi
- Aktívna spolupráca s kolegami na technickom, zákazníckom a nákupnom oddelení
Striedavý pracovný čas:
1 týždeň denná smena: 9:00 - 17:30
1 týždeň večerná smena 14:30 – 23:00 nadštandardné príplatky za večernú smenu
Požadujeme
Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Pracovné skúsenosti v administratíve
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť v oblasti logistiky veľkou VÝHODOU
- VŠ vzdelanie
- Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
- Aktívna znalosť MS Excel
- Analytické myslenie
- Odolnosť voči stresu
Benefity
Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
- Jazykové kurzy
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- 5 dní 100% hradenej PN
- Vstupenky do kina
- Poukazy do fitnescentra
- Možnosť kariérneho rastu
- Teambuildingové akcie
Grafton Slovakia, s.r.o.
Obchodná 2, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: temps@grafton.sk
Tel.: (+421) 259 208 122