ABAP a HANA developer_aj pre FREELANCEROV!

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - software, Informatika - správa systémov
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 000 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Vyvíjaj moderné SAP systémy a HANA databázu!
- budeš pracovať na medzinárodných projektoch implementácie nových SAP technológií
- ABAP vývoj na interných projektoch
- customizácia FI/CO a SD modulov
- vývoj v SAP S/4 HANA
Požadujeme
- aspoň 2 roky skúseností ako ABAP developer
- aktívna angličtina
We are required by law to disclose basic wage component (minimum salary) for the advertised positions. We carefully consider your professional competencies, qualifications and experience in our compensation package and/or when offering you other positions. Our compensation philosophy is to pay fairly, also considering market situation and the value employees may bring to the company.
Benefity
- garantovaný 13. plat
- finančné bonusy
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty
- príležitostný home office
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk