Reportingový analytik

Miesto práce
Celé slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Poisťovníctvo
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 400 - 1 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Hľadáme technicko-reportingového analytika, ktorý bude spracovávať finančné analýzy na globálnej úrovni.
Bude sa "vŕtať" v Exceli, rôznych aplikáciách a v neposlednom rade bude participovať na technických zlepšeniach a riešeniach.
Okrem iného bude automatizovať požiadavky z businessu, spolupracovať s tímom VBA a participovať na rôznych projektoch.
Zdá sa Vám táto ponuka zaujímavá?
Dajte nám o sebe vedieť a aplikujte na pozíciu.
Požadujeme
Vhodný uchádzač na túto pozíciu by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Min. 2 roky skúsenosti s finančným reportingom/spracovaním finančných analýz
- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)-C1
- MS Excel na pokročilej úrovni (funkcie, pivotky, VBA výhodou)
- Motivácia pracovať s reportami a analýzami
- Pozitívna vzťah k technológiám (záujem o aplikácie, technické riešenia a pod.)
Benefity
Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta na túto pozíciu ponúka balík zaujímavých a lákavých benefitov. Čaká na Vás 13. plat, sick days, ticket compliments, rôzne zľavy a mnoho iných.
Grafton Slovakia, s.r.o.
Nám SNP 1, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: info@grafton.sk