Gyere velünk DOLGOZNI SZLOVÁKIA SSC túl!

Grafton Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Nitriansky kraj, Komárno
Pracovná oblasť
Administratíva, Bankovníctvo, Ekonomika a financie, Obchod
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva
Typ úväzku
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 000 - 1 300 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Folyékonyan beszélsz magyar nyelven és a munkahely keresésnél nem okoz számodra gondot átlépni Szlovákia határát ?
Akkor éppen Téged keresünk !
Kiváló lehetőség van Liberecben a szolgáltatások központjában dolgozni . Ha valami nagy dolog részese szeretnél lenni küld át nekünk az életrajzodat / CV / .
Ügyfelűnk számára keresűnk több ügykezelő / adminisztratív / beosztás betöltésére jelentkezőket egy jelentős nemzetközi társaságba csehországi székhellyel .
Požadujeme
Az alkalmas jelöltek a következő elvárásokat teljesítik :
- Magyar és angol nyelv folyékony tudása – FELTÉTEL
- további idegen nyelvek tudása – német , olasz - ELŐNY
- korábbi tapasztalat beszerzés , logisztika, könyvelés terén vagy SSC - ELŐNY
- kiváló komunikációs és megjelenési képességek
- kedv nemzetközi közegben és csapatban dolgozni
- SAP program ismerete - ELŐNY
- a könyvelési állásnál közgazdasági végzettség , részleges vagy teljes könyvelésnél a korábbi tapasztalatok - FELTÉTEL
Kontakt
Piaristická 1, Nitra, Slovensko
Kontaktná osoba: nitra@grafton.sk
Tel.: (+421) 37 326 0111